חדר חקירות - חוקרים מספרים אודות חקירות מהעבר, ארועים מעניינים ונחקרים מעניינים. חקירות פרטיות, חקירות משטרה, חקירות עיסקיות ועוד.
חדר חקירות - חוקרים מספרים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

סיפור

Hebrew
תאריך: 23/12/2012 15:24   
חדר חקירות - חוקרים מספרים

אנו מפרסמים מאמרים המסקרים חקירות שבוצע בעבר. המאמרים נכתבים על ידי חוקרים פרטיים ממשרדנו, שנטלו חלק פעיל בביצוע חקירות בתחומים מגוונים, עבור גופים בטחוניים, פרטיים ובין לאומיים.אנו משקיעים שעות רבות בעדכון תוכן האתר ובהעשרתו. חקירות בכלל וחקירות פרטיות בפרט הנן נושא מורכב ומרתק ואנו נשמח לשמוע תגובות או הערות אודות המאמרים שבאתר.
 
חוקר פרטי / משפטן - יודע לכתוב? פנה אלינו לפרסום מאמרים מקצועיים באתר
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
הפעלת מקור, עבודה למקצוענים בלבד! - לאור פרשת ענת קם, בואו לקרוא איך נהוג וצריך להפעיל מקור בצורה מקצועית ומבלי לסכן את המשך היותו מקור אמין, מהימן ופעיל...
תקשורת חוקרת ומשטרה נגררת - בתקופה האחרונה היינו עדים לכמה תחקירים עיתונאיים מזעזעים, שלאחריהם נפתחה חקירת משטרה בנושא. הדוגמא האחרונה הנה התחקיר שנחשף בערוץ 10 ובעקבותיו הגיע גל מעצרים וחקירה משטרתית שהובילה להגשת כתבי אישום נגד כמה חשודים. מדוע המשטרה אינה פועלת באופן עצמאי ומחכה לתחקיר של עיתונאיים? האין זה תפקידה במדינת חוק?
משטרה בזבזנית - אורי שטרית ערך תחקיר אודות בזבוז המשאבים הכרוני של משטרת ישראל. במקום להשקיע משאבים בצרכים בסיסיים, עורכים מסיבות, מוציאים לאור ספרים מהודרים וכדומה. ומי אשם בכל זה? כרגיל, אף אחד לא לוקח אחריות.
חקירה פרטית - כיצד מנהלים חקירה מקצועית? איך כדאי לדבר עם הנחקר ולמה לשים לב בעת השיחה "הלא רישמית" לפני תחילתה של חקירה, על מנת לקבל תשובות שיקדמו את החקירה. על כל אלה ועוד.
משטרה בפשיטת רגל - משטרת ישראל נמצאת בנקודת משבר, בעקבות דוח ועדת זיילר שהתפרסם (פברואר 2007). מה אפשר ומה ניתן לעשות בכדי שתיהיה לנו משטרה טובה יותר?
שחיתות בכדורגל - שחיתות במגרשי כדורגל, מכירת משחקים על ידי שחקנים, מתן שוחד, עולם תחתון וגורמים עבריניים - חוקר פרטי מנוסה ואיש משטרה בכיר בעברו, נותן מענה והמלצות לפעולה.
איך לזהות שקר - פוליגרף אנושי - חוקרים פרטיים יודעים כיצד ניתן לזהות שקר. שפת הגוף וסגנון הדיבור של השקרן עשויים להסגיר אותו ולכן חשוב לדעת על מה להסתכל בזמן השיחה עם חבר, חברה או כל אדם החשוד בשקרים.
חקירות בישראל - סיפור העלילה הנו אמיתי לחלוטין, אך חלק מן הפרטים שונו, בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. חוקרים ממשרדנו השתתפו בחשיפת נסיון עוקץ מתוחכם, שתוכנן בקפידה על ידי נוכל מקצועי.
חקירות קרטל הביטוח - מי לא זוכר את הימים הנוראים, בהם עברנו מחברת ביטוח אחת לשנייה, כדי לקבל הצעת מחיר לפוליסת ביטוח, למכונית, לעסק או לדירה. ומה קבלנו? אותה הצעת מחיר מכל חברות הביטוח. בלי ביטוח אי אפשר להישאר. את זאת כולם יודעים. חקירות קרטל הביטוח...
תחיית המתים - מעל 25 שנה אני עוסק בחקירות ובמודיעין. לא זכור לי שהוזמנה אצלי חקירה כה ביזארית, כמו שקרה לי לפני כחצי שנה. למשרד החקירות שלנו הגיעה פנייה דרך אתר האינטרנט. הפונה, איש מכובד ומשכיל מצפון הארץ ובפיו הסיפור הבא:
פרשת אירנגייט - בשנת 1991 ניהלתי עם חברי, מיכאל מובשוביץ, את אחת החקירות המורכבות והרגישות ביותר שנחקרו ביחידה הארצית לחקירות הונאה. זו הייתה הפרשה שזכתה לכינוי הלא מחמיא "אירנגייט" על משקל פרשת "ווטרגייט", שבגינה הודח הנשיא ניקסון מתפקידו בשנת 1974.
המדען החמדן - התעשייה האווירית נתונה לפיקוח והנחייה ביטחונית של משרד הביטחון. בחורף 1991, התקבלה ידיעה מודיעינית ביחידה הארצית לחקירות הונאה. לפי לשון הידיעה , "דוד רבינוביץ' מקבל שוחד בסכומים גבוהים מאחד הספקים של התעשייה האווירית. כספי השוחד מופקדים בבנק בשוויץ". באותה עת שימשתי כראש צוות חקירות ביחידה. הידיעה הועברה אלי להמשך טיפול וחקירה.
חוקר - נחקר - חוקר מול נחקר. כיצד פועל חוקר פרטי מקצועי, בעת חקירה ובכדי להגיע למידע הדרוש לו. ארבע תכונות האופי החשובות ביותר לכל חוקר פרטי.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור