משרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין עוסק באיסוף מודיעין עסקי תחרותי, בדרכים לגיטימיות, מתוחכמות ולטובת לקוחותיו. מודיעין עסקי איכותי מסייע לשיפור הישגיות ולשיפור ביצועים עיסקיים. מודיעין תחרותי נאסף על ידי אנשי מקצוע, בעזרת חוקרים פרטיים ומומחים בתחום.
מודיעין עסקי - חייג/י 03-5446363 לפגישה אישית
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

מודיעין עסקי

Hebrew
תאריך: 25/12/2012 16:37   

"מודיעין עסקי - בשביל מה אני צריך את זה? אני עם הקשרים שלי יכול לקבל מהאוגדונר בדימוס את מה שאני צריך ... אני לא צריך מודיעין עסקי". כמה שהשקפת עולם זו נשמעת מיושנת ומפתיעה בתוכנה, יש עדיין, לא מעט מנהלים במגזר העסקי, החורקים שיניים להתקיים בכבוד בעידן של תחרות אגרסיבית, ובכל זאת, מחזיקים בהשקפת עולם לא ריאלית ואינם מעריכים את חשיבותו של מודיעין עסקי.

אותם מנהלים אופורטוניסטים, שחושבים במונחים של הקדנציה הבאה ועשיית רווחים מהירה ללא תכנון לטווח ארוך, שוכחים דבר אחד. מידע עסקי הנו נכס אסטרטגי חשוב ביותר לכל ארגון. מודיעין עסקי הנו כלי בעל חשיבות עליונה!

להיות ברשימת התפוצה של עיתונים כלכליים, הדוחפים לך ידיעות לפי בחירתך, זו התחלה טובה אך לא מספקת. להיפגש בתערוכות בישראל ובחו"ל, לאסוף ברושורים מכל הבא ליד, לצ'טט עם הקולגות ולצפות במצגות מרשימות, זה טוב וחשוב. להעסיק מידען במשרה חלקית, שיוריד לך חומרי גלם מכל אתר אפשרי, זה צעד נוסף לקראת הכרה של ממש בחשיבותו של מודיעין עסקי. אבל זה עדיין לא מספיק. מודיעין עסקי זה הרבה יותר.

זה הזמן, ויפה שעה אחת קודם, לפנות אלינו לניהול מודיעין עסקי עבורכם. ומה בכל זאת יצא לכם מזה?


 • תכירו בצורה מעמיקה ושוטפת את הזירה העסקית הרלוונטית לכם.
 • תדעו למפות ולסנן את המתחרים, לפי משקלם והשפעתם על השוק בו אתם פועלים.
 • תקבלו רשימה עדכנית של ספקים ולקוחות, מהם תבחרו את קהל היעד המתאים.
 • תקבלו מידע עסקי מקדים אודות הקמפיינים השונים ומבצעי המכירות של מוצרים מתחרים.
 • תלמדו על שיטות המכירה, הפרסום והשיווק של המתחרים שלכם.
 • תחשפו למוצרים וטכנולוגיות חדשות, שיש בהם לתרום לאיכות המוצרים.
 • תדעו על התנאים הדמוגרפיים והפוליטיים בארצות היעד.
 • תהיו תמיד מעודכנים במכרזים השונים המתפרסמים, שבהם אתם יכולים להגיש הצעות.
 • תקבלו תמונת מצב על מיזוגים והשתלטויות.
 • תהיו מוכנים להתמודד בעת הצורך, עם הנחתות והנחיות של הרגולטור.
 • המומחים שלנו ינתחו את הדוחות הכספיים של המתחרים שלכם, כך תלמדו על: ביצועי התאגיד, יכולתו לגייס כספים, האם הוא אטרקטיבי להשתלטות או מיזוג, האם מתכנן שינויים מבניים ופרסונאליים ומה המגמות העתידיות של התאגיד.
 
לתשומת לבכם לקוחות נכבדים!

ניהול נכון, מקצועי ואיכותי של מודיעין עסקי בחברתכם, נועד להרים תרומה חיובית: לתהליך קבלת ההחלטות בחברה, לחיזוק חוסנה הכלכלי ולשיפור כושרה התחרותי אל מול מתחריה. משרד חקירות יניר לוין  - יעוץ ומודיעין, מעסיק מומחים בעלי שם עולמי, במטרה לאסוף מודיעין עסקי אמיתי ואיכותי.

משרדנו אוסף מודיעין עסקי עבור מגוון חברות במשק הישראלי וכמה חברות משווקים זרים, המעוניינים לקבל מידע חם ואמין, על מנת להשאר צעד אחד לפני המתחרים. פעילות איסוף מודיעין הנה מלאכת מחשבת הנעשית בידי מקצוענים, בעלי נסיון עצום באיסוף מודיעין מכל סוג ובכל מקום. זהו המקום להדגיש כי כל פעילותנו נעשית בכפוף לחוקי מדינת ישראל ובדרכים לגיטימיות בלבד.

 

למידע נוסף ותיאום פגישה בנושא מודיעין עסקי חייגו 03-5446363
או ליחצו כאן: יצירת קשר


 

משרד חקירות פרטיות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!

 
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור