משרד החקירות של יניר לוין מציע שירותי חקירה במקרים של תביעות ביטוח, לבדיקת נסיבות והיקף הנזקים באירוע ביטוחי...
חקירות ביטוח - בדיקת נסיבות והיקף נזק במקרה ביטוח
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

חקירות ביטוח - עבור חברות ביטוח / מבוטחים

Hebrew
תאריך: 19/12/2012 14:14   
משרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מעסיק חוקרים פרטיים הפועלים במסגרת החוק ומבצעים חקירות יסודיות שמטרתן להגיע לחקר האמת בתביעות ביטוח. חקירה אמיתית ויעילה מובילה, לעיתים קרובות, לגילויים של פרטים משמעותיים. במהלך חקירות ביטוח, אנו גובים עדויות כתובות, מצלמים, חוקרים עדים, מקליטים ועוד.

במהלך השנים חשפנו, באמצעות חקירות יסודיות, מקרים רבים של נסיונות כאלו ואחרים, להונות את חברות הביטוח. כמשרד חקירות מוביל זכינו, לא אחת, לתשבוחות בעקבות חקירות פרטיות מוצלחות ומורכבות שערכנו.

"היקף הונאות הביטוח בישראל בתחום הרכב והרכוש עומד על לפחות 200 מליון שקל בשנה", כך מסר ביום 27.09.05 איתן צווייג, מנהל המגזר הבנקאי בחברת SAS ישראל. קביעתו מתבססת על תחקור גורמים בענף, על ממצאי חקירות פרטיות שבוצעו עבור חברות הביטוח הנתבעות ועל נתוני משרד האוצר.

ממחקר אחר שנערך על ידי איגוד חברות הביטוח בשנת 1996 עולה כי היקף תופעת הונאות חברות הביטוח בישראל מגיע לשיעור של 13%-20% מסך תשלומי התביעות בשנה.

הגידול המתמיד באוכלוסיית הנהגים ובציי רכב, מעלה בהתאמה את נפח התביעות המוגשות. לצד התביעות הלגיטימיות, ניכרת מגמת עלייה בהגשת תביעות סרק וניפוח שיעור הנזק, או בלשון אחרת - ניסיונות הונאה.

תביעות אלו, מוגשות ביודעין, על בסיס מצגים כוזבים ומתוך כוונה זדונית להונות את חברות הביטוח, לשם קבלת תגמולי ביטוח בעקבות אירוע ביטוחי (תאונת דרכים, גניבת רכבים, הצתות של בתי עסק, פריצות לדירות וגניבת התכולה וכדומה).

יוקר המחייה, מצוקה כלכלית והתענוג המפוקפק "לדפוק" את הממסד ואת חברות הביטוח בפרט, מדרבנים את הקושרים להונות ולנסות לקבל במודע כספים במרמה. את המניע לביצוע ההונאות כלפי חברות הביטוח, יעגנו אותם מבוטחים באמירות עקומות ופסולות: "כל השנים אנחנו רק משלמים פרמיות ולא יוצא לנו מזה כלום, הגיע הזמן שגם לנו יהיה משהו ביד" .

מהניסיון העשיר שלנו בביצוען של אלפי חקירות פרטיות לבדיקת תביעות ביטוח, אנו למדים, שאותם מגישי תביעות שבחרו לפעול על בסיס קודים ערכיים פסולים ופליליים, לא יהססו:

  • לביים תאונת דרכים.
  • להזמין גניבת רכב.
  • להצית את העסק שלהם.
  • לטעון כי איבדו את כושר עבודתם.
  • לביים פריצה לדירה או גניבת תכולה.
  • לנפח את שיעור הערך של פריט שנגנב.
  • להוסיף קרובים לרשימת הנפגעים לכאורה בתאונת דרכים.
  • לגייס עדים מטעמם לתמיכה בגירסתם לאירוע הביטוחי ולגרום לשיבוש הליכי חקירה ומשפט.

עם תופעות מטרידות שכאלה, המתגלגלות בסופו של יום לפתחם ולכיסם של המבוטחים ההגונים, נדרשות להתמודד מחלקות התביעה בחברות הביטוח. התמודדות זו מצריכה היערכות מיוחדת, מקצועית ומשומנת היטב.

כדי לספק מענה הולם למלחמה בתופעה זו, נדרשת גם הפעלה רציפה של משרדי חקירות מקצועיים ומנוסים בתחום חקירות ואימות תביעות ביטוח, האמונים על בירור התביעה וחשיפת נסיבותיה האמיתיות (בעיקר בתחום ביטוח רכב).
     
לאור ניסיון רב שנים בהתמודדות חקירתית עם שיטות ההונאה המתפתחות ומשתכללות, פיתח משרד חקירות יניר לוין , טכניקות עבודה יחודיות, שנועדו להלחם בתופעה.

משרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מעסיק חוקרים פרטיים, המתמודדים מדי יום עם חקירות ביטוח מורכבות ביותר. אנו פועלים בשליחותן של חברות ביטוח מובילות, בארץ ובעולם.

ניתן להעלות שאלות ולהשתתף בדיונים המתקיימים בפורום חקירות באתר. הפורום מנוהל על ידי חוקרים פרטיים בעלי ניסיון רב בביצוע חקירות עבור חברות ביטוח, בשיתוף עם עורכי דין בכירים המתמחים בדיני נזיקין וביעוץ בנושאי ביטוח.

     
משרד חקירות פרטיות יניר לוין  - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!
 
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
שחזור תאונות דרכים באמצעות בוחן תנועה פרטי - מידע בנושא שיחזור תאונות דרכים על ידי בוחן תנועה מקצועי ובאופן פרטי
חקירה פרטית לאחר פגיעה בתאונת עבודה - משרד החקירות של יניר לוין מתמחה בביצוע חקירות פרטיות עבור חברות ביטוח, בין השאר בנושא תביעות שהוגשו עקב תאונות עבודה. לחץ כאן למידע נוסף...
בדיקת פוליגרף לפי דרישת חברת ביטוח - חברת הביטוח לוחצת עליך לבצע בדיקת פוליגרף, על מנת לבדוק את גירסתך לנסיבותיו של ארוע ביטוח כלשהו? האם אתה חייב להסכים ולהבדק? מה משמעותה של הסכמה לבדיקת פוליגרף בתביעת ביטוח...
שירותי חקירות לעורכי דין - הקשר בין חוקרים פרטיים ולקוחותיהם הטובים ביותר, עורכי דין, חייב להיות קשר מקצועי ביותר. טעויות הנגרמות כתוצאה מאי דיוק בהעברת מידע או טעות בקבלת החלטה מקצועית, עשויות לגרום לנזקים לשני הצדדים. ללקוח, שהנו עורך דין המועסק על ידי חברת ביטוח, וכן לאותו משרד חקירות הפועל מטעמו באיסוף מידע.
ביטוח רכב - כיסוי ביטוחי מקיף - סקירה קצרה אודות משמעותו של ביטוח רכב על סוגיו השונים. איזה ביטוח מכסה אותנו בעת פגיעה ונזקי גוף? איזה ביטוח אחראי על מקרים של נזק לרכוש בלבד?
גניבת רכב - אזרחי מדינת ישראל מתמודדים במשך עשרות שנים מול מכת מדינה - גניבת רכבים. חוקרי משרדנו מסייעים לכמה חברות ביטוח לאתר כלי רכב גנובים ואנו מכירים היטב את שיטות הפעולה של אותם כנופיות גנבי רכבים.
רשלנות רפואית - מהי בעצם רשלנות רפואית? מי קובע באילו מקרים מדובר ברשלנות של רופא ובאילו מקרים, על אף הנזק שנגרם למטופל, אין המדובר ברשלנות רפואית? על רשלנות רפואית ודרכי מניעה אפשריות.
תאונות דרכים - רכב חקלאי - תאונות דרכים במעורבותו של טרקטור הנועד לשימוש חקלאי והסוגויות המשפטיות העולות מעצם מעורבתו של רכב מנועי.
חוק האחריות למוצרים פגומים - מדי יום אנו עושים שימוש במכשירים רבים מאד. חלקם עשוי להיות פגום או שהוראות השימוש לא יהיו ברורות וכתוצאה מכך עשוי להגרם נזק גוף. חוק האחריות למוצרים פגומים מקל על המשתמשים במוצר לקבל פיצוי.
הונאות ביטוח רכב ורכוש - חוקרים פרטיים מספרים אודות היקף הונאות הביטוח בישראל. בזכות ניסיון רב שנים בחקירות פרטיות, עבור חברות ביטוח מובילות, אנו מביאים בפניכם מדריך קצר שיאפשר לכם לזהות הונאות. המאמר נכתב על ידי חוקר פרטי, מומחה בחקירות ביטוח.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור