שאלה בנושא סיפור של אשה נבגדת... - פורום החקירות הפרטיות הגדול והוותיק בישראל לרשותך...
סיפור של אשה נבגדת...
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום
סיפור של אשה נבגדת...
תאריך ושעה: 29/11/2017 08:49
כן, זאת שחשבה שהיא חיה בחלום. חיים שגרתיים עם ילדים ובעל מהממם שמפרגן כל הזמן, דואג אוהב מתגאה ולא מחסיר אף פעם.
עד שיום אחד הרגשתי לחץ בחזה.

שאני לא יכולה לנשום. בגלל מבט שחלף בין שניהם, התנהגות מוזרה מצידה.. פשוט הרגשה. הם "סך הכל" עבדו יחד..
לא ידעתי כלום. אבל הרגשתי. הרגשתי את זה בכל הגוף שלי.
ואז התחלתי יותר לשים לב. לחקור. לבלוש.

פקחתי עיניים שכנראה היו עצומות. עצומות מאמון בו באהבה שלו. ממחשבה שלי זה לא יקרה.

כשאמרתי לו מה אני חושבת הוא הכחיש בתוקף.
אמר שאני משוגעת. ואפילו כעס.

הייתי סהרורית וזה כל הזמן ניהל אותי והיה במחשבותיי ולא הרפה.
החלטתי לעשות מעשה. באומץ, שאני לא יודעת מאיפה לקחתי באותם רגעים.

שתקתי.

שכרתי חוקר פרטי. נפגשתי איתו כשכל גופי רועד באדרנלין מטורף. ידעתי שאני הולכת לתפוס אותם. ידעתי במאה אחוז שאני אתמוטט כשאשמע את התוצאה הסופית שיביא לי החוקר שעליה שילמתי המון המון כסף. אבל בכל זאת הלכתי על זה. הייתי חייבת להוכיח אותו ולהכיח לו שאני לא משוגעת. שאני יודעת. האינטואיציה שלי צרחה!!! ואפילו שחברה קרובה אמרה לי שאני טועה. שזה לא יכול להיות. אמרתי לה שאני כבר יודעת. פשוט צריכה להוכיח.

אני אחסוך מכן את כל הפרטים על המפגש האינטימי בין שניהם שריסק אותי, רק אציין שזה היה במושב האחורי של הרכב שלו באיזה חניון נטוש בתל אביב אחרי עבודת בילוש שלי ושל החוקר שלא מביישת את ה FBI
כשהכל מצולם.
ומוקלט.
זאת הייתה בעיטה חזקה בבטן.

בעלי בגד בי עם אישה נשואה שיש לה ילדים קטנים. הוא לא שבר רק אותי הוא שבר גם אותה. פירק לה את המשפחה כשבעלה גילה, ולא דרכי.

אני החלטתי להישאר איתו מסיבותיי שלי. נוחות, ילדים קטנים, חיים טובים,, אבל אין יום בארבע השנים האחרונות שזה לא עובר לי בראש, מעציב אותי ומראה לי כמה שהחיים האלה לא פיירים. ושאי אפשר לסמוך על אף אחד. הרי הגב שלי, המשענת שלי החבר הכי טוב שלי, שבר אותי. שבר אותי לחתיכות כל כך קטנות בגלל ריגוש, תאווה לאסור ואני יודעת שבחיים לא אשכח.
ולא אסלח.
וגם הוא יודע.
אני פשוט חיה עם זה. וזה קשה.

זאת פעם ראשונה שאני מספרת את זה ככה וגם עכשיו כל הגוף שלי רועד.

אבל אולי תתעוררו נשים!! ותבינו שכדי שיהיה לכן טוב, וכדי שתהיו מאושרות אתן לא יכולות לדרוך על אחרים ולעשות להם רע. העולם עגול וזה בטוח יחזור אליכן.

את כל זה כתבתי כנראה בגלל הסערה שהיתה פה בימים האחרונים.. העיר אצלי משהו.
בגלל הנשים שבוגדות בבעלים שלהן.

עם גברים נשואים.

תזכרו טוב, שבצד השני יש אישה, אולי כמוני, שמאמינה שהיא חיה בחלום. מאמינה בבעלה ובקן הקטן שבנו יחד.

תחשבי על בעלך. על הילדים שלך שכנראה יצטרכו לגור עם הורים גרושים מגיל כ"כ צעיר כשהכל יתגלה.

בעלי בחיים לא התכוון לוותר עליי ועל הילדים ובזמן אמת התחנן על נפשו, אז שלא יאכילו אתכן בשקרים שלא טוב לו ושהוא יעזוב את הבית.. ברוב המקרים זה שקר. כשגבר רוצה לז... כשהוא רוצה קצת אקשן בחייו הוא יגיד כל דבר שתרצי לשמוע. ואת זה למדתי על בשרי.

פשוט תהיו אנשים טובים
נושא חדש חיפוש בפורום חזרה לעמוד הפורום

לשיחת ייעוץ אישית עם חוקר פרטי חייג/י: 03-5446363

ליחצו כאן לחזרה לדף הבית של האתר

שאלה בנושא: סיפור של אשה נבגדת...