משרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין ערוך לביצוע מעקבים, באמצעותם של חוקרים פרטיים המתמחים בתחום. מעקב מתבצע בכל מקרה על ידי צוות עוקבים ולעולם לא על ידי עוקב אחד.
מעקב, מעקבים בישראל / בחו"ל ע"י צוות מקצועי חייגו: 03-5446363
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

מעקבים בכל מקום בישראל ובעולם!

Hebrew
תאריך: 23/12/2012 14:08   

משרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מתמחה בביצוע מעקבים, כחלק בלתי נפרד ומשלים, לחקירות אותם אנו עורכים. הצורך בביצוע מעקב עולה בעיקר במקרים הבאים: בגידה, הונאה, איסוף ראיות או מידע עסקי ועוד.

אנו מעסיקים חוקרים המתמחים בביצוע מעקבים מורכבים, תוך שימוש בציוד טכני משוכלל וכן מצלמות נסתרות.

לפני קבלת החלטה על ביצוע מעקב הלקוח מוזמן להתקשר למשרדנו ולהתייעץ בדבר הצורך בביצוע המעקב לנוכח הנסיבות בגינן העלה אפשרות זו. במסגרת ההתייעצות אנו ננתח עבור כל  לקוח את הפרוצדורה הנדרשת, איכות הראיות שניתן לקבל באמצעות מעקב, המגבלות החוקיות, אופן השימוש במידע שייאסף והאם בכלל יש טעם במעקב.

תקציב הלקוחות מוגבל. אין באפשרותם לעמוד מאחרי האמירה הנשמעת מפי מעטים בעלי יכולת: "כסף זה לא בעיה". הואיל וכך, אנו מנסים לאתר דפוס פעולה של האוביקט הנעקב כדי לשפר את הסיכויים ליירט ראיות איכותיות. יציאות בלתי מוסברות לחוגים, לימי עיון בסופי שבוע, לקריאות תכופות למילואים, לשינוי דרסטי בשעות העבודה המוכרות והקבועות עלולות לעורר את החשד להתנהגות שנועדה להסתיר התנהלות שביכולת המעקב לאתרה אותה. 

מעקב הנו אחד מכלי העזר מתוך כלים ואמצעים רבים ומגוונים, שנועדו לתמוך בהליך החקירה הפרטית, לצורך הבאת ראיות איכותיות וקבילות, שישמשו אותך, לכל מטרה אישית, עסקית או משפטית.

כאשר מדובר בתיק פשוט לכאורה, בו זוכה משרד החקירות לשיתוף פעולה מלא וגלוי מצד המעורבים בחקירה, אין צורך, על פי רוב, להוציא מעקבים לשם איסוף הראיות הנדרשות .מאידך, באותם מקרים בהם אין שיתוף פעולה גלוי והמעורבים מיוצגים ע"י עורכי דין ויועצים נסתרים אחרים מתחומי התמחות שונים, או אז יכול מאוד להיות, שיעלה הצורך המוצדק מבחינה מבצעית לבצע מעקב.

ביצוע מעקב, אינו עומד בפני עצמו כאמצעי חקירה. אם בלש פרטי יציע לך הלקוח, לערוך מעקבים אחרי האובייקט המיועד, מבלי לבצע חקירות מקדימות ושיטות איסוף נוספות, בטרם היציאה למעקב, כבד את הצעתו והיה חשדן לגבי אמינותה ומקצועיותה.

מעקבים אולי נראים פשוטים למראית עין אך בפועל, יש להשאיר את המלאכה למקצוענים!

משרד חקירות פרטיות יניר לוין עורך חקירות מקיפות ואוסף מידע ממוקד אודות האובייקטים, שסומנו לצורך מעקב. העוקבים שלנו לא "יושבים סתם" על האובייקט באופן אקראי מבוקר עד לילה. באמצעות סיפורי כיסוי ושיטות חקירה נוספות ומתוחכמות, אנו לומדים ביסודיות את אורחות חייו והתנהלותו השגרתית והחריגה של האובייקט, לפני ביצועם של מעקבים.

את הממצאים שנאספו בחקירות מקדימות, אנו מנתחים ובונים פרופיל התנהגותי של האובייקט. בכפוף לפרופיל שזוהה ושורטט על ידנו, אנו בונים תוכנית מבצעית, שתספק מענה וכיסוי אופטימלי, תוך ניצול מקסימלי של שעות המעקב שאושרו, בכדי לחסוך בהוצאות מיותרות.

בעת ההחלטה על ביצוע מעקבים אנו לוקחים בחשבון את הגורמים הבאים:

  • מיקום גיאוגרפי ותנאים סביבתיים של הציר עליו ינוע האובייקט.
  • האם האובייקט מנהל אורח חיים שגרתי ללא סטיות והפתעות חריגות.
  • אמצעי התחבורה שבו משתמש האובייקט (האם נע רגלית, אופנוע, כלי רכב פרטי או ציבורי, סוג כלי הרכב והאם משלב בין כולם לסירוגין בהתאם לצרכיו).
  • האם לאובייקט ניסיון קודם עם משרדי חקירות אחרים, שביצעו אחריו מעקבים.
  • אין אצלנו מעקב עם עוקב בודד. אנו לא מאמינים בשיטה זו. אין בה כל תועלת מבצעית והיא עלולה להזיק.
  • צוות העוקבים שלנו "התחנך" ברשויות האכיפה הממלכתיות. אנו בונים תוכנית פעולה מיוחדת שמשלבת, תצפיתנים, ציוד טכני, GPS, כלי רכב מתאימים, שמחליפים עמדות בהתאם לתנועה של האובייקט והנסיבות האובייקטיביות המשתנות, במהלך כל מעקב.

במהלך מעקב אנו עושים שימוש תדיר בציוד טכני הכולל בין השאר: מצלמות נסתרות, וידאו דיגטלי ואמצעי עיקוב טכני מתקדמים ומשוכללים. לאחר סיומו של מעקב, מקבל הלקוח דוח כתוב, בו תעוד מפורט של כל יום מעקבים שערכנו, תצלומים וסרטי וידאו איכותיים, שצולמו על ידי חוקרים פרטיים מנוסים, בעת ביצועם של מעקבים.

פנו אלינו עוד היום והתייעצו עם חוקרים פרטיים שביצעו מאות מעקבים, באזורים שונים ובנושאים מגוונים. הנכם מוזמנים לבקר  בפורום חקירות פרטיות שבאתר ולהשתתף בדיונים בנושא מעקבים. צוות המשרד מתחייב לסייע לכם להבין מתי עולה הצורך בביצוע מעקב ומתי ניתן להגיע לתוצאות הרצויות בדרכים חלופיות.

משרד חקירות פרטיות יניר לוין  - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
דואגים לילדים? מעקב אחר בני נוער - דואגים לילדים? הורים רבים חוששים לשלומם של בני נוער המסתירים מהם מידע ופונים לשירותיו של משרד חקירות. זוהי אחת הדרכים הבטוחות לשים קץ לחשדות ולדאגות ואם חששותיכם היו מוצדקים אז איתור הבעיות הוא שלב הכרחי בדרך לפיתרון.
מעקבים - סיבות עיקריות - משרד חקירות פרטיות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מבצע מעקבים רבים מדי חודש. אנו מעניקים שרותי חקירות לגופים רבים ולאנשים פרטיים, ובכלל זאת עורכים מעקבים למטרות שונות.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור