משרד חקירות יניר לוין מבצע חקירות בשילוב מעקבים, לצורך בניית תיק גירושין ואיסוף מידע בעת חשד לבגידה מצד מי מבני הזוג. בעלך בוגד בך?
חקירות אישות, בגידה, גירושין
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

חקירות אישות

Hebrew
תאריך: 25/12/2012 16:35   
חקירות פרטיות אינן הכרחיות בכל הליך גירושין. יש לא מעט זוגות נשואים, שהגיעו להסכמה על פירוק השותפות תוך הסכמה הדדית והוגנת על חלוקת הרכוש המשותף, מזונות, הסדרי ראייה ומשמורת על הילדים - אלו לא יזדקקו לשירותיו של משרד חקירות פרטיות או בלש פרטי.

מאידך, נסיון העבר בביצוע חקירות אישות, בגידה או סיכסוכים בין בני זוג לימד אותנו, שלא תמיד מגיעים בני הזוג שהחליטו להתגרש לעמק השווה. לעיתים אין מנוס מפניה לגורם מקצועי כגון, חוקר פרטי או עורך דין, על מנת שיסייעו בפרוק החבילה. בדרך כלל לאחר גילוי בגידות.

משרד חקירות יניר לוין יעוץ ומודיעין מעמיד לרשות אותם זוגות את טובי החוקרים, לצורך ביצוע חקירות אישות, חשיפת בגידות או בניית תיק גירושין. במהלך חקירות אישות ובעת מעשי בגידה בין בני זוג, נאסוף ראיות קבילות ו/או תצלומים, לצרכי דיון בבית הדין הרבני, בבית המשפט לענייני משפחה ו/או בכל הליך גישור שיבחר על ידי בני הזוג, שהחליטו להסדיר ולהשלים את הליך הגירושין.
 
                                                                           התקשרו. אנו לרשותכם . 03-5446363

לקוחות נכבדים!

לפני שאתם פונים אלינו לקבלת יעוץ והצעות מחיר, לביצוע חקירות אישות או בניית תיק גירושין, אנו מבקשים להפנות את תשומת לבכם לסוגיות הבאות, שיש בהן להאיר לכם את הדרך ולמקד את כיווני החקירה הנדרשים, שישרתו נאמנה את האינטרסים החיוניים שלכם:

במהלך חיי הנישואין נצבר רכוש ע"י בני הזוג. לא תמיד הרכוש המשותף, כולו או מקצתו, נרשם על שם שני בני הזוג במשותף. הבעל למשל, יכול להקים חברה במהלך חיי הנישואין ולרשום את המניות על שמו בלבד. לבת הזוג לא תהייה גישה וידיעה, באשר להיקף פעילותה של החברה, אופי וגודל הנכסים וההתחייבויות.

מקובל בקרב עדות מסוימות, שכל הרכוש המשותף, ירשם תמיד על שמו של הבעל בלבד. במושבים השיתופיים שעלו על הקרקע בשנות ה- 50' , המשקים שהוחכרו ע"י מנהל מקרקעי ישראל, נרשמו על שם הבעל בלבד, שלו הוצמד התואר "ראש המשפחה".

זכויות פנסיה, קופות גמל, ביטוח מנהלים, מענקי מחקר ואופציות שניתנו לאחד מבני הזוג במהלך שנות עבודתם, השווי של נכסים אלו, צריך להיות מחולק בין בני הזוג, ללא הבחנה בין מי שצבר אותם עקב עבודתו, לבין מי שתרם את תרומתו לתא המשפחתי, מבלי שעבד מחוץ לבית. עיקרון הלכת השיתוף שנקבע ע"י בתי המשפט, נועד להיטיב עם אותן נשים שבחרו "לגדל את הילדים" ולא לעבוד מחוץ לבית.

בתי המשפט מבחינים בין בני זוג שנישאו לפני "חוק יחסי ממון בין בני זוג התשל"א-1973", לבין בני זוג שנישאו לאחר מועד תחילת החוק בינואר 1974. על בני זוג שנישאו לפני מועד תחולתו של החוק, חלה הלכת השיתוף. לפי הלכה זו, כל מה שנרכש במהלך חיי הנישואין ובלבד שבני הזוג חיים תחת קורת גג אחת ונשמר מינימום של חיים משותפים, הרכוש המשותף שנצבר שייך לשני הצדדים ובחלקים שווים, בלי קשר ע"ש מי נרשם הרכוש.

לפי אותה הלכת השיתוף, אם בעל עבד כעצמאי במשך שנים ולא חסך מאומה, האישה לעומתו עבדה כל השנים במקום מסודר שדאג לקצבת הפנסיה שלה, הבעל יהיה זכאי למחצית מאותה פנסיה שנצברו במהלך החיים המשותפים שהתפרקו.

 על בני זוג שנישאו לאחר תחולת החוק הנ"ל, יחול משטר של איזון משאבים נדחה. הזכות לאיזון משאבים כלשון החוק, תחול רק בפקיעת הנישואין, עקב גירושין או מות אחד מבני הזוג, רק אז, יהיה זכאי כל אחד מבני הזוג למחצית שווים של כלל הנכסים המשותפים, שנצברו בשנות הנישואין.

בכדי לקבל חוות דעת מקצועית של עורכי דין המתמחים בדיני משפחה ליחצו כאן: גירושין

צוות החוקרים שלנו נתקל לא אחת במקרים שבהם אין רצון להתגרש, אלא לבדוק ולוודא אודות קיומה של "צלע נוספת" בחיי הזוגיות. במקרים בהם מתעורר חשד למעשה בגידה, מצד אחד בני הזוג ולאחר שלמד להכיר את משנהו, סביר שיש בסיס אינטואיטיבי ואנו נסייע לאשש ו/או להזים את אותו חשד. חקירות פרטיות, מעקבים, צילום סמוי, חקירות בכיסוי ואמצעים נוספים אותם נפעיל במקצועיות, יתנו לכם את התשובה ויחשפו בגידות או חוסר נאמנות בחיי הנישואין.

חוקרים פרטיים ממשרדנו, מטפלים מדי שבוע בחקירות אישות, בגידות או איסוף ראיות לצורך בניית תיק גירושין. ניתן לפנות אלינו באופן אישי ודיסקרטי, או להפנות שאלות בפורום חקירות שבאתר. אנו נשתדל לענות לכל שאלה בנושא חקירות אישות ולסייע בהקדם האפשרי.

                                                משרד חקירות פרטיות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת !

 

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור