בדיקות פוליגרף על ידי בודק מיומן ומקצועי במשרדי משרד החקירות של יניר לוין בתל אביב...
בדיקת פוליגרף ע"י מומחה בתל אביב - חייג/י: 03-5446363
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

פוליגרף

Hebrew
תאריך: 23/12/2012 13:51   

פוליגרף ! = הדרך המוכחת, הטובה ביותר, לחשיפת שקרים

משרד החקירות של יניר לוין מפעיל מכון פוליגרף מקצועי ומבצע בדיקות, על ידי מכונת אמת חדישה ואמינה. אנו מעסיקים בודקים מקצועיים ובעלי נסיון רב המבצעים בדיקות פוליגרף בחדר מתאים במשרדנו. לאחר ביצוע הבדיקה תקבל דוח המתאר בפרוט את ממצאי הבדיקה ותוצאותיה.

אנו מבצעים בדיקות פוליגרף בנושאים מגוונים ובמקצועיות רבה, עבור חברות ביטוח, לקוחות פרטיים, חברות ואנשי עסקים.

מחקרים הוכיחו כי באמצעות בדיקה במכונת אמת ניתן לדעת ברמת דיוק של 92% מי דובר שקר ומי דובר אמת. אין דרך יעילה יותר.

 

לתיאום מועד לבדיקת פוליגרף חייג/י: 03-5446363

 

דברים שחשוב לדעת לפני ביצוע בדיקה במכונת אמת:

כידוע, ממצאי בדיקת הפוליגרף מהווים ראיה משפטית, רק אם הוסכם על כך מראש ובכתב בין הצדדים המתדיינים. ללא הסכמה הדדית שכזו, ממצאי הבדיקות ישמשו ככלי תומך לאימות או הפרכת גירסת הנבדק.

אין אפשרות לכפות על אדם להבדק בפוליגרף. בדיקה בגלאי שקר תתבצע בכפוף לרצונו החופשי והסכמתו המלאה של הנבדק. פוליגרף הנו המכשיר היעיל ביותר בעת הצורך לרדת לחקר האמת.

באילו נסיבות עולה הצורך בביצוע בדיקה במכונת אמת?

  • עובד המיועד להיות מועסק בתפקיד רגיש בחברה, עם נגיעה לכספים וסודות מסחריים, יוצע לו לעבור בדיקה, לבירור עברו המקצועי והאישי. ממצאי הבדיקה ישמשו את מעסיקיו ככלי עזר נוסף בדרך לגיבוש החלטתם, בדבר התאמתו לתפקיד המדובר.
  • חברות רבות נוהגות לבצע לעובדיהן בדיקות פוליגרף תקופתיות, ללא קשר לאירוע או לחשד ספציפיים. בדיקות תקופתיות נועדו להכניס את העובדים, למשטר ולאווירה של הקפדה והגנה על הנכסים החיוניים לחברה.
  • אירועים חריגים המתרחשים בחברה, כמו: גניבת ציוד, הדלפות אסורות לתקשורת וחשד לריגול תעשייתי מצד מתחרים, משכנעים את מקבלי ההחלטות בחברה הנפגעת, לבצע בדיקה ממוקדת, לגילוי מוקד הבעיה. 
  • כאשר עולה החשד בקרב חברות הביטוח, שהוגשה תביעה כוזבת או מנופחת באשר לעצם קיום הנזק המוצהר, היקפו ונסיבות התרחשותו (לרוב - לאחר ביצע חקירות), יוצע לתובע או לעד לעבור בדיקת פוליגרף. ממצאי הבדיקה ישפיעו על גורלה של התביעה שהוגשה.

 

אנו מבקשים להדגיש בפני לקוחותינו, שישנה חשיבות רבה לבחירת מכון הפוליגרף אליו פונים לביצוע הבדיקה המבוקשת. לא חסרים שרלטנים בשוק. בודקי פוליגרף אחדים ידועים כמי ש"מוכרים" תוצאות! הישמרו מהם!

 

על הפונה לביצוע בדיקה בגלאי שקר לוודא כי לבודק תעודת הסמכה מתאימה וניסיון מוכח בביצוע בדיקות פוליגרף. במשרדנו מועסקים בודקי פוליגרף מוסמכים ומנוסים, שהוכיחו את יכולתם המקצועית בפרשיות רבות שנחקרו על ידנו ובמסגרתם של תיקי חקירה מורכבים שביצענו עבור לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים.

דוח מפורט, אודות ממצאי הבדיקה שביצעת, יועבר לידיך תוך 24 שעות ממועד הבדיקה. המדובר בדוח אותו תוכלו להציג בפני כל ערכאה שיפוטית. חוות דעתו של בודק הפוליגרף, מתקבלת כחוות דעת מומחה, בעת הדיון בבית המשפט.


אנו מציעים מסלולים מיוחדים ומשתלמים לחברות וארגונים, המבקשים לבצע בדיקות פוליגרף תדירות.

משרד חקירות פרטיות יניר לוין  - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!

ניתן לקרוא מאמר בנושא מכונת אמת, המסביר אודות הסיבות הנפוצות לביצוע בדיקת פוליגרף. כמו כן ניתן להעלות שאלות, להתייעץ ולשאול כל שאלה אודות: פוליגרף, קבילות בבית משפט, משך הבדיקה וכדומה, בפורום חקירות שבאתר.

 
למידע אודות מחירים או תיאום מועד לביצוע בדיקת פוליגרף חייג עכשיו:03-5446363

 

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
מכון פוליגרף - בדיקת פוליגרף מתבצעת במקרים בהם קיים חשד כי אחת הגירסאות של המעורבים בארוע מסויים שיקרית. ניתן לבצע את הבדיקה במשרדנו בתל אביב או בכל יעד שתבחר.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור