משרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מתמחה בביצוע חקירות פרטיות בכיסוי ובדיקות לאיתור יורשים, בעת סכסוך או מאבק על ירושה. בעברינו טיפול במאות תיקי ירושה גדולים ומפורסמים. אנו מסייעים לאתר יורשים אמיתיים ולחשוף מתחזים המתמחים בצייד ירושות. משרדנו מעניק שי
איתור יורשים, ירושות, ירושה
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

איתור יורשים וירושות

Hebrew
תאריך: 25/12/2012 16:38   

משרד חקירות פרטיות יניר לוין - יעוץ ומודיעין, חוקר ומסייע באופן קבוע בכל הקשור לטיפול בתביעות ירושה. אנו מפעילים צוות בלשים מיומן ובעל ניסיון אמיתי בטיפול בתיקים מורכבים, המצריכים עבודת הכנה מעמיקה, חקירות מורכבות, מעקבים, חקירות בכיסוי והתמודדות עם נוכלים ומתחזים.

ירושות וצוואות מהוות אחוז ניכר מהמחלוקות המשפחתיות והמשפטיות בישראל ובעולם. בתי המשפט פוסלים מדי יום צוואות מנימוקים שונים ובהם לא מעט פסילות בעילות של השפעה בלתי הוגנת, זיוף, לחצים, התחזויות ליורשים וכדומה. פעמים רבות אחרי ביצוען של חקירות פרטיות וחשיפת האמת.

גב' ישראלי נפטרה ערירית והשאירה אחריה נכסים רבים. כקבוע בחוק, הנכסים הועברו לניהול האפוטרופוס הכללי. משנודע הדבר, עטו על "המציאה" הטוענים לירושה מתוקף קירבה משפחתית למנוחה. היורשים הציגו אילן יוחסין, הקושר אותם משפחתית למנוחה. ענפי עץ המשפחה שהוצגו הרחיקו נדוד עד אוקראינה. נדרשנו לאמת או להפריך את הקשר המשפחתי של הטוענים לירושה למנוחה.

חוקרים פרטיים שלנו נשלחו לבצע חקירה פרטית במדינות שונות ברוסיה. נאספו מסמכים מארכיון משרד הפנים, מקומות עבודה, בתי קברות והקהילות היהודיות. ממצאי חקירות פרטיות שערכנו חשפו את המזימה של היורשים הפיקטיביים וניסיונם לזכות במרמה בנתח ירושה לא להם. תביעתם לקבלת הירושה מידי האפוטרופוס הכללי, נדחתה כמובן על הסף.

האירוע הנ"ל, מצטרף לרשימה נוספת של חקירות פרטיות שבצענו, לאיתור ירושות ויורשים לגיטימיים ואמיתיים ומאידך, חשפנו טוענים פיקטיביים לירושה, החמושים במצגי שווא ואילן יוחסין מפוברק.

  • רוצה לאתר נכסי ירושה להם אתה זכאי כחוק?
  • מעוניין לדעת אם יש לך שותפים חוקיים או פיקטיביים לירושה שלך?
  • חשוב לך לבדוק מדוע לא נכללת בצוואה והאם אתה זכאי להיכלל בה?

חוקרים פרטיים ממשרדנו יסייעו לכם בכל התמודדות עם ירושה, סכסוך יורשים, ויכוח אודות זכויות וכדומה. זיכרו כי ניתן לפנות אלינו ולקבל יעוץ מקצועי ראשוני, בכל בעיה הנוגעת לסכסוכי ירושה וללא כל התחייבות מצידכם. חוק הירושה הנו חוק מורכב ומסובך ולכן רצוי שלא לקבל החלטות חפוזות, בעת מאבק על ירושה או סכסוך בין יורשים. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים ובמידת הצורך, נפנה אתכם לקבלת יעוץ משפטי מתאים.

ניתן להעלות שאלות בנושא איתור יורשים, בפורום חקירות המנוהל על ידי חוקרים מנוסים, שישמחו לענות ולסייע בכל עת.
 

משרד חקירות פרטיות יניר לוין  - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!
 
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור