רוצה לדעת מה קורה בבית בזמן שאתה במשרד? סקרן לגבי התנהלותם של העובדים בעסק? מצלמה נסתרת או מערכת מצלמות נסתרות, נשלטות על ידי מחשב, המתעד כל תזוזה, כולל שידור תמונה לכל יעד בעולם הנם הפתרון עבורך. מצלמה נסתרת, מערכת צילום סמוי או גלוי, שידור תמונה, מכירה,
מצלמה נסתרת, מצלמות נסתרות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

מצלמה נסתרת

Hebrew
תאריך: 23/12/2012 15:11   

מצלמה נסתרת...התקנת מערכת הקלטה סמויה...האזנת סתר...ציוד הקלטה ומצלמות מיוחדות...מצלמות נסתרות בתוך שעון...מצלמות נסתרות בתוך עציץ או תמונה...מצלמה נסתרת אל חוטית בתוך מכשיר טלפון סלולארי...

נשמע לך כמו קטע מתוך סרט קולנוע או תוכנית טלוויזיה?

רוצה לדעת מה קורה בעסק גם כשאתה בטיול, בקצהו השני של העולם? מערכת צילום משוכללת ומקצועית יכולה לפתור את הבעיה. רוצה לראות מה עושה המטפלת בבית כשהיא שומרת על הילדים? מצלמה נסתרת אלחוטית, תשדר בזמן אמת ולכל יעד בו תשהה.
מצלמה נסתרת
"מכת גניבות" נחתה לאחרונה על החברה שלך. כל יום נגנב משהו אחר. זה מתחיל עם ציוד משרדי ונמשך עם סמארטפון, שעון, עט נובע וטבעת יקרת ערך סנטימנטלי, שהעובדת החדשה קבלה בירושה מהסבתא שלה.

גם מקומם של המטבחונים לא נפקד. קפה, תה, כוסות וסכו"ם נעלמים בכמויות מסחריות. הנזקים המצטברים מתחילים להיות בלתי נסבלים. האווירה בחברה עכורה. תחושת החופש והאמון ההדדי נסדקו. אחד נשמר מהשני.

הגיע הזמן לשים לזה סוף! אז מה מה עושים?

פונים אלינו. חוקרים פרטיים שלנו, שביצעו בעבר חקירות רבות ודומות למה שנדרש בנסיבות אלו, יקבעו עמך, הלקוח, פגישה היכן שתבחר. בלש מטעמנו יאסוף את כל התלונות שהצטברו, ילמד וינתח את משמעותן.

צוות חוקרים פרטיים ממשרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין, ימפה את החשודים הפוטנציאליים ויכין עבורכם תוכנית מבצעית להתמודדות עם התופעה וסיכולה המידי.

על סמך ניסיוננו בביצוע חקירות פרטיות מסוג זה, חקירות ישירות וגלויות של החשודים הפוטנציאליים לא יניבו את התוצאה הנדרשת. כל מגע ישיר עם חשוד בגניבה וזימונו לחקירה פרטית, יחשוף בפניו את העובדה "שיושבים עליו". החשוד יכחיש כמובן כל קשר למיוחס לו וימנע מלחזור על מעשיו.

המלצתנו בנסיבות דנן, להתקין מצלמות נסתרות שיצלמו את שטח המשרדים. מערכת מצלמות נסתרות מבצעת הקלטה רצופה    

במשך זמן ממושך! ניתן לצפות בשידור בזמן אמת מכל יעד בעולם! תפעול המערכת קל ופשוט!

מומחים ממשרדנו יערכו סקר מפורט בשטח המשרדים ויבדקו, בין השאר, אילו מצלמות נסתרות יתאימו. בהמשך ובאישורכם, נבצע התקנה של מצלמות נסתרות וציוד טכני, בשטח המשרדים.

חשוב להבין כי לאחר התקנת מצלמה נסתרת, לא ניתן להבחין בסימן כלשהו להמצאה. כל מצלמה נסתרת מותאמת לתנאי שטח מסויימים ומחוברת (אם לא אל חוטית) למערכת מחשב משוכללת.

צילומי הוידאו יתועדו במערכת מחשב משוכללת וישמשו כראיה קבילה בכל הליך משפטי. אם וכאשר יתקבלו מהצילומים הסמויים ראיות לכאורה שיש בהן לבסס את החשד המיוחס, נבצע את חקירות המשך ונגבה עדויות לשם השלמת תיק החקירה (כל מהלך החקירה מגובה ומתועד בעזרת מצלמה נסתרת)?

כאמור, רוב מערכות הצילום מסוגלות לשדר תמונה וסאונד לכל יעד בעולם, באמצעות האינטרנט. בכל מערכת צילום, ניתן לשלב בין מצלמה נסתרת בשעוןמצלמות גלויות ו/או נסתרות, צבעוניות או שחור לבן, לפי דרישות הלקוח ותנאי השטח. לאחר התקנת מערכת מצלמות נסתרות, יקבל הלקוח הסבר והדרכה מלאה לגבי תפעול המערכת והפעלתה מיעד מרוחק. אנו מעניקים אחריות מלאה לכל ציוד טכני או מצלמה נסתרת המותקנת באתר הלקוח.

חשוב לקחת בחשבון כי ניתן להתקין במשרדים / חנויות / מחסנים / בית מערכות צילום יעודיות, שיותאמו בדיוק לצרכיו ודרישותיו של כל לקוח. ניתן לשלב התקנת מצלמה גלויה / נסתרת, כזאת שתתאים לצילום ללא תנאים. בשוק האבטחה קיים ציוד טכני משוכלל וניתן להסליק מצלמה נסתרת בכל אביזר שעולה על דעתכם.

 

 

צוות טכנאים מיומן ומקצועי ממשרדנו עומד לרשותך וישמח לסייע ולייעץ לך בכל עת.

אם תרצה להתקין מצלמה נסתרת לצורך פיקוח על מטפלת, צילום עובדים ולקוחות בחנות או לכל מטרה אחרת: לחץ כאן
 

                         משרד חקירות פרטיות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!

 
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
הקלטה בלחיצת כפתור - הקלטה איכותית של שיחות טלפון או פגישות חשובות בלחיצת כפתור! התקנה פשוטה ומהירה, הדרכה ואחריות מלאה - במחיר הזול בישראל. הקלטה בלחיצת כפתור.
מכשירי הקלטה, טייפ דיגיטלי - מתי פעם אחרונה עלה הצורך להקליט שיחה אישית או פגישה עסקית חשובה? חוקר פרטי עושה שימוש יום יומי במכשירי הקלטה דיגיטליים, על מנת לתעד כל פיסת מידע שנאסף במהלך חקירות.
האזנת סתר - האם חוקר פרטי המאזין לשיחה המתנהלת במקום ציבורי כגון: בית קפה, רחוב, אוטובוס, או כל מקום בו הוא עשוי לשמוע שיחות בין אנשים, יחשב למי שמבצע האזנת סתר? התשובה לכך היא בפרוש לא!
מערכות צילום - מערכות צילום מקצועיות הופכות למוצר בסיסי, עבור כל בית עסק ובכל סדר גודל. מי מאיתנו לא רוצה לדעת מה קורה בחנות בשעה שהוא נמצא בבית או בחופשה? מערכת צילום סמוי ו/או גלוי תספק לכך מענה מקצועי ויעיל.
הגנת הפרטיות - חקירות - ערן פנה אל חוקרים פרטיים, שהתקינו מצלמות נסתרות בביתו ובמטרה לצלם את אשתו בוגדת, עם גברים זרים. מאחר ולא התייעץ עם עורך דין, נכשל בביצוע מעשים פליליים וכתוצאה מכך נאלץ לשלם בגדול! איך לא לעבור עבירות בניגוד לחוק הגנת הפרטיות.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור