חוקר פרטי לשירותך 24 שעות ביממה, בכל מקום בישראל ובעולם! ליחצו כאן לפרטים ויצירת קשר...
חוקר פרטי 24 שעות ביממה! שרות דיסקרטי בטלפון 03-5446363
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

חוקר פרטי מנוסה עומד לשירותך בכל עת!

Hebrew
תאריך: 27/11/2012 16:31   

חוקר פרטי בעל רשיון לחקירות מטעם משרד המשפטים, מוסמך לחקור במסגרת משרד חקירות ולאסוף מידע וראיות כנדרש. חוקר פרטי מקצועי הנו ערובה לאיכות המידע שיתקבל במסגרתן של חקירות פרטיות בכל תחום.

במדינת ישראל פועלים מאות חוקרים פרטיים בעלי הכשרה מתאימה ורשיון חוקי. חוקרים באשר הם, מתמחים בסוגי חקירות שונים. בד"כ, כל חוקר פרטי רשאי לעבוד במסגרת משרד חקירות אחד או יותר. כל החוקרים המועסקים במשרדנו עובדים באופן בלעדי ובנאמנות מוחלטת אלינו.

חוקר פרטי הפועל במסגרת משרד חקירות יניר לוין, הנו בעל ניסיון רב שנים ובעברו טיפול בתיקי חקירות רבים ומגוונים.

 


משרד חקירות מדריך את החוקר הפרטי, הפועל מטעמו ומפקח על כל פעולותיו. חוקרים פרטיים מטעמנו ידעו לפעול בשיטות חקירה רבות ומתוחכמות, בכדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. חוקר פרטי רב נסיון יודע לפעול ולחקור בדיסקרטיות רבה ולעיתים אף בכיסוי מוחלט, ללא חשיפת זהותו, בכפוף לדרישות תיק החקירה בו הוא מטפל.

חוקרים מנוסים ימצאו פתרונות יצירתיים לכל בעיה. כאשר אינך בטוח באשר לדרך התמודדות בעניין מסויים המקשה עליך ומטריד את מנוחתך, פנו אלינו. חוות דעתו של חוקר מנוסה עשוייה לפתוח בפניך אפיקי מחשבה חדשים. צא מנקודת הנחה כי החוקרים מתמודדים במהלך עבודתם עם מקרים מגוונים ומיוחדים. התמודדות אשר משאירה את חותמה ופותחת דלתות למציאתם של פתרונות יחודיים.

העסקתו של חוקר פרטי מקצועי, אמין ומנוסה הנה ערובה לפתרון בעיות מורכבות!

משרד חקירות יניר לוין מפעיל חוקרים פרטיים איכותיים, הפועלים בתיקי חקירה מרתקים. כל חוקר הפועל מטעמנו ביצע בעברו מאות חקירות בתחומים מגוונים. אנו מקפידים כי כל חוקר פרטי המתקבל לעבודה במשרדנו יעמוד בדרישות קפדניות אותן אנו מעמידים, בכדי לשמור על רמת חקירות גבוהה ואחידה לאורך זמן.

אנו מעסיקים גם מתמחים, הפועלים במסגרת המשרד ובפיקוח צמוד של חוקר פרטי וותיק. כל מתמחה במשרדנו זוכה להדרכה צמודה, כאשר מטרתנו העיקרית הנה להכשירו בצורה אופטימלית, בכדי שיהיה חוקר מן המעלה הראשונה.

חוקר פרטי בכיר, ממנהלי משרד החקירות של יניר לוין, ישמח לענות על כל שאלה וליעץ לכם בכל נושא רלוונטי. ניתן להפנות שאלות בפורום חקירות שבאתר.

במקביל, ניתן לפנות אלינו באופן אישי ודיסקרטי ולקבל מענה מהיר ומקצועי בטלפון מספר 03-5446363

 
חוקר פרטי במשרד יניר לוין  - יעוץ ומודיעין מבטיח חקירות ומודיעין ברמה אחרת !
                                                                                                                                                                 
קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
אלימות בגני ילדים - מצלמות מעקב פיקוח ובקרה - הורים מודאגים רבים פונים אל משרדינו מדי יום, כי הם אינם שקטים ורוצים לדעת מה קורה עם הילד שלהם בגן. החשיפה התקשורתית האחרונה לכמה מקרי התעללות בגני ילדים, הפרה את שלוותם של הורים רבים ובצדק. אנו מציעים פתרון הולם לבעיה.
רשימת לקוחות - משרד החקירות של יניר לוין מעניק שרותי חקירה לגופים רבים במשק הישראלי ואחרים, מכל רחבי העולם. להלן רשימת לקוחות חלקית אשר הסכימו לפרסום שמם, בעוד שרוב לקוחותינו מעדיפים לשמור פרופיל נמוך ודיסקרטיות מלאה.
אורי שטרית - ניסיון מקצועי - אורי שטרית, חוקר פרטי ומנהל אגף חקירות בחברתנו. פרופיל וקורות חיים של האיש שעומד מאחורי כתיבת מאמרים באתר.
הטרדות טלפוניות - איתור טלפון חסוי - הטרדות טלפוניות? איומים? שיחות טלפון טורדניות באישון לילה, ממספר טלפון חסוי או לא מזוהה? הטרדה טלפונית הפכה להיות עניין שבשיגרה? חוקר פרטי ממשרד חקירות פרטיות יניר לוין-יעוץ ומודיעין שם קץ להטרדות!
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגור



סגור