חקירות בתחום ההגנה על קניין רוחני, זכויות יוצרים, פטנטים ועוד. איתור זייפנים, זיוף מותגים בשטחים, במזרח ובתחומי מדינת ישראל. ניסיון רב בביצוע חקירות פרטיות להגנה על זכויות יוצרים. ניסיון רב שנים בחשיפת זייפנים.
חקירות בענייני קניין רוחני, זיופים, זכויות יוצרים
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

חקירות קניין רוחני

Hebrew
תאריך: 20/12/2012 17:03   

חוקרים פרטיים המתמחים בחקירות בתחום קניין רוחני, פועלים מטעמנו ומבצעים מדי יום חקירות פרטיות בכל רחבי הארץ ובמדינות העולם. במהלך חקירות פרטיות שערכנו בשנים האחרונות הגענו לתוצאות מרשימות בהגנה על זכויות יוצרים.

לקוחותינו הבינו כי עבודתו של בלש פרטי המבצע חקירות מקצועיות, עשויה להוות אמצעי יעיל בחשיפתם של זייפנים ואיתור זיופים. אנו יודעים מה צריך וכיצד ניתן להגן על קניין רוחני או זכויות יוצרים!

קניין רוחני הוא למעשה, הגדרה כוללת לסוגי זכויות בנכסים הלא מוחשיים, שהינם פרי יצירתם של: מפתח תוכנה, מלחין, סופר, פסל , צייר, תעשיין ועוד. זו הסיבה, שסוגיית הקניין הרוחני, מוצאת את ביטויה המהותי בכל אחד מתחומי העשייה, המשמשים כר נרחב ופורה לפיתוח יצירות והמצאות.

רוב המידע, הרעיונות והתגליות בעולם אינם שייכים לאיש. הם ניתנים לניצול חופשי על ידי מי שמעוניין לעשות בהם שימוש. לעומתם, נכסים, אשר החוק קבע לגביהם שהם ראויים להגנה באמצעות זכויות קניין רוחני, יהיו בבעלות הבלעדית של יוצריהם, או מי שהזכויות בהם הועברו אליו, ויהיו מוגנים לתקופה מוגבלת בדרך כלל.

זכויות קניין רוחני כוללות בעיקר את הזכויות הבאות:

  • פטנטים - הגנה על אמצאות של מוצרים ותהליכים טכנולוגיים.
  • סימני מסחר - הגנה על מילים,דמויות,סימנים או צלילים.
  • מדגמים - הגנה על העיצוב תעשייתי של המוצר.
  • זכויות יוצרים - הגנה על יצירות ספרותיות, דרמטיות, מוסיקליות ואומנותיות.

לבעל קניין רוחני ניתנת הזכות לעשות שימוש בלעדי בפרי עמלו. בעל הקניין זכאי להגנה חוקית כנגד ניצול או העתקה של אמצאתו או יצירתו על ידי אחרים. לאותו אדם מוקנות זכויות יוצרים מלאות.

חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, העלה את חשיבותן של זכויות קניין רוחני והקנה להן מעמד חוקתי. גישה חוקתית זו, מעניקה חשיבות יתרה לזכויות קניין רוחני ומעמידה אותן באותה רמת חשיבות עם זכויות חוקיות אחרות, המעצבות את מערכת המשפט במדינה דמוקרטית.

הבעיה היא, שיש לא מעט גורמים פרטיים וממוסדים, שזכויות קניין, חוקי יסוד וערכים בסיסיים לא מעניינים אותם. מה איכפת להם, שהיוצר השקיע את מיטב שנותיו, כישרונו וכספו בפיתוח יצירתו. גורמים פיראטיים, בוחרים לרמוס ברגל גסה את זכויות הקניין השמורות, לשם עשיית רווחים קלים ומהירים.

בשביל זה אנחנו כאן, לחשוף את הפיראטים, לגלות זיופים או זייפנים ולסייע ליוצרים להגן על זכויות יוצרים.


חברה בינלאומית, זכתה להגנה שלנו כתוצאה מביצוען של חקירות פרטיות:

המוצרים הרשומים כפטנט של חברה בינלאומית לציוד כבד, נגנבו ע"י מתחרה בישראל שעשה בהם שימוש לקידום מכירת מוצריו, ללא הרשאה של בעל הפטנט. לשם אימות החשד, החל צוות חוקרים פרטיים באיסוף מידע וראיות, תוך שימוש בציוד צילום סמוי. לאחר איסוף מידע ובחינתו, ביצע בלש פרטי, שפעל תחת כיסוי הולם, רכישה מבוימת של המוצרים העטופים במארז הנחזה להיות מקורי והרשום על החברה הבינלאומית.

בבדיקה של המוצרים שנרכשו, הובהר מעל לכל ספק, שהמתחרה משתמש במוצרים עם לוגו מזויף של החברה הבינלאומית. ממצאי חקירותינו שימשו להוצאת צו מניעה כנגד "גנב הפטנטים". חוקר פרטי שניהל את החקירות בתיק זה, הנו מומחה בעל שם עולמי, בחשיפת זיופים, מלחמה בזייפנים ושמירה על זכויות יוצרים.

חושדים כי מישהו מזייף את המוצר שלכם? שמעתם כי עושים שימוש לא חוקי ביצירה או מאמר שכתבתם? פוגעים בזכויות היוצרים שלכם? נתקלתם ברשת זייפנים, המסכנים את שלום הציבור?


ניתן לפנות אלינו בכל עת בנושא הגנה על קניין רוחני או זכויות יוצרים. כמו כן, ניתן להתייעץ עם מומחים בפורום חקירות שבאתר. בפורום תוכל לקבל מענה מקצועי מעורך דין בכיר, המתמחה בתחום קניין רוחני, זכויות יוצרים ודיני אינטרנט.

משרד חקירות פרטיות יניר לוין  - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
הגנה על זכויות יוצרים - מהי החשיבות העומדת לכולנו בהגנה על זכויות יוצרים? כיצד מגדירים זכויות יוצרים ואילו זכויות מופרות על ידי זייפנים בישראל. חשוב לזכור כי הגנה על זכויות יוצרים חשובה לכולנו.
שגיא חקירות בלוף - לאחר חקירה קצרה גילינו כי משרד חקירות אחר, שהקים אתר באינטרנט, בחר להעתיק את האתר שלנו. עמוד יצירת הקשר הועתק על ידי חובבנים, ששכחו להסיר ראיות ברורות.
פשעי מחשב - עבירות מחשב רבות מתבצעות מדי יום ברשת האינטרנט. הודעות דוא"ל תמימות למראה, מפתות את הגולשים להכנס אל אתרים שהנם מלכודת! גניבת זהות, פשעי מחשב, הפרת זכויות יוצרים ועוד. אנו עורכים חקירות להגנה על קניין רוחני.
עבירות מחשב - כך הכל התחיל - הונאות מחשב הפכו לארוע שכיח ומוכר. באמצע שנות השמונים של המאה שעברה, הוגשה תלונה במשטרה על ידי עיתון יומי גדול, בעקבות פריצה לרשת המחשבים שלו. מחלקת חקירות הונאה במשטרה נתקלה בארוע ראשון מסוגו.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור