יניר לוין יעוץ ומודיעין - משרד חקירות פרטיות ברישיון משרד המשפטים! ליחצו כאן ליצירת קשר...
משרד חקירות פרטיות - חייגו עכשיו 03-5446363
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

משרד חקירות המוביל בישראל לשירותך!

Hebrew
תאריך: 27/11/2012 16:31   

משרד חקירות פרטיות יניר לוין יעוץ ומודיעין הנו משרד מקצועי ומהימן המנוהל על ידי חוקרים פרטיים בעלי נסיון רב שנים בתחום החקירות בכלל וחקירות פרטיות בפרט.

משרד החקירות של יניר לוין פועל בתחומים נרחבים ומעסיק חוקרים פרטיים איכותיים, מנוסים ומקצועיים ביותר. המשרד פועל בדיסקרטיות רבה ובנאמנות מלאה לכל לקוח ובכל עניין מקצועי הנוגע בחקירות פרטיות.


מנהלי משרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין פעלו בעבר כחוקרים בשרותי הבטחון, בארץ וברחבי העולם. כולם בעלי השכלה נרחבת ותחומי עניין מגוונים. כל תיק חקירה המגיע למשרד מטופל על ידי אחד ממנהלי המשרד. תיק החקירה נלמד ואנו אוספים מידע ראשוני אודות האובייקט הנחקר.

חייגו עכשיו לשיחה אישית עם מנהל המשרד: 03-5446363

מנהל המשרד מעביר את התיק לטיפולו של חוקר פרטי תוך מתן דגשים לפעולה והנחיות לביצוע חקירות פרטיות, כנדרש בכל מקרה. חוקר פרטי המטפל בתיק נמצא בקשר קבוע ורציף עם משרד החקירות במטרה לדווח על התקדמותו בתיק ולקבל יעוץ והנחיות בזמן אמת.

פניה אל משרד חקירות פרטיות מקצועי ומהימן עשויה לסייע במציאת פתרון יצירתי לבעיה סבוכה!

בעת הטיפול בתיק חקירה, אנו שומרים על קשר רציף עם הלקוח - מזמין החקירה. בתום ביצוען של חקירות פרטיות בתיק מסויים, מוציא המשרד דוח מפורט ומקצועי, הכולל את סיכום ממצאי החקירות שנערכו ורשימת המלצות לפעולה עתידית. אנו פועלים ברשיון משרד המשפטים לניהול משרד חקירות ומעסיקים חוקרים פרטיים רשויים, הפועלים בכפוף לחוקי מדינת ישראל ו/או לחוקי המדינה שבתחומיה אנו פועלים.

משרד חקירות פרטיות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מנהל רשת קשרים ושיתופי פעולה ענפים עם חוקרים פרטיים רבים ברחבי העולם. אנו מעניקים שרותי חקירה באופן קבוע למשרדי חקירות רבים, חברות ביטוח, חברות מסחריות וציבוריות, עורכי דין בכירים, מוסדות פיננסיים, חברות אופנה, רשתות שיווק, אנשי עסקים ואנשים פרטיים.

בנוסף לכך, משרדנו מספק ליווי צמוד לחברות ותאגידים, בכל הקשור לאיסוף מודיעין עסקי מקשת רחבה של מקורות.

משרד חקירות פרטיות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מבטיח לסייע ולייעץ בכל נושא רלוונטי. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה, באופן אישי ודיסקרטי. כמו כן ניתן להעלות שאלות ולהתייעץ עם מנהלי משרד חקירות, בפורום אותו אנו מנהלים. משרד חקירות יניר לוין  ממוקם בצפון השקט של תל אביב. מבסיס זה אנו מנהלים חקירות באזורים שונים, בארץ ומחוצה לה.

משרד חקירות פרטיות יניר לוין  - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!

 

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
חקירות באירופה לאיסוף מידע עסקי או אישי - רוצה לאסוף מידע באחת ממדינות אירופה? אינך יודע אל מי לפנות? משרד החקירות של יניר לוין מציע לך שירותי חקירה בכל אחת ממדינות אירופה. לחץ כאן לפרטים מלאים...
דרוש חוקר ברמה אחרת - משרד החקירות של יניר לוין מחפש חוקר פרטי מעולה, לעבודה מרתקת בפרוייקטים משתנים.
ילדינו הם היקרים לנו מכל - משרד החקירות של יניר לוין מסייע לך בבחירת מטפלת מתאימה, לשם טיפול בתינוק. חופשת הלידה הסתיימה ואת רוצה וצריכה לשוב לעבודה. עליך להשאיר את הפעוט בהשגחתה של אשה זרה לחלוטין! אנו נערוך חקירות ונבצע בדיקות שיאפשרו לך לצאת לעבודה בלב שקט ובבטחון.
חקירות פרטיות - סיבות עיקריות - במהלך שנות פעילותנו בביצוע חקירות פרטיות, עבור לקוחות מגוונים, למדנו לזהות ולהצביע על הסיבות העיקריות לפניה אל משרד חקירות פרטיות. חוקרים פרטיים מספרים.
חקירות פרטיות - דיוק בפרטים - מסירת מידע מדוייק בעת פניה אל משרד חקירות, לפני ביצוען של חקירות פרטיות הנה הכרחית. לעיתים, השמטתו של פרט מידע, כזה או אחר עלולה לסכן את ביצוען המוצלח של החקירות או להביא לבזבוז משאבים מיותר.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור