רוצה למצוא אדם שעבר דירה? איתור כתובת מגורים של חבר ותיק? משרד חקירות יניר לוין מבצע מאות איתורים מוצלחים מדי חודש. איתור מען או בדיקה לאיתור כתובת מגוריו של חייב, או חבר ילדות. אנו נפעל בשיטות מתוחכמות ונאתר כל אדם בכל מקום בארץ ובעולם.
איתור כתובת, מען, איתורים, פרטים וסיוע בטלפון: 03-5446363
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

איתור כתובות מגורים של כל אדם בכל מקום!

Hebrew
תאריך: 23/12/2012 14:58   

הבלש הפרטי, השלים את משימתו. במסגרת החקירה הפרטית המורכבת שניהל, הוקדשו מאמצים ניכרים לבניית סיפור כיסוי מתאים, לתצפיות, ומעקבים ממושכים ביום ובלילה.

לאחר שנאספו כל הראיות מכל אחד מאמצעי החקירה שהופעלו, צוות החקירה המורחב ניתח את הראיות לכאורה והגיע למסקנה, שיש בהן לקשור את הבעל לחשד שייחסה לו אישתו בדבר, העלמת נכסים משותפים שצברו יחדיו במשך 20 שנות נישואין, ועומדים כעת על סף גירושין.

רשימת נכסי הנדל"ן והפיננסים שהעלים הבעל במתכוון מאישתו, כדי למנוע את חלוקתם במסגרת הסדר הגירושין, נחשפה במלואה ע"י החוקרים הפרטיים, שניהלו את תיק החקירה. הרשימה המבוקשת, הועברה לאישה, שהזמינה אצלנו את החקירה הפרטית. תוך כדי ביצוע החקירה התברר לעוקבים, שהבעל עזב את הבית ומתגורר בדירה שכורה עם שותפה צעירה, באחד המצפים בגליל התחתון.

כמתחייב מנסיבות אלו, שכרה האישה עו"ד שייצג אותה בהליכי הגירושין. על בסיס ממצאי חקירות פרטיות שערכנו, הוגשה תביעה משפטית כנגד הבעל. עצם הגשת התביעה לבית המשפט אינה מספקת. חובה על התובע, ליידע את הנתבע בדבר הגשתה, ולמסור לו את כתב התביעה ביד.

די אם נזכיר לכם את מוסר התשלומים הירוד וההתחמקות במודע מפירעון חובות, כרעה החולה של המשק הישראלי. עסקים קטנים ובינוניים הם הנפגעים הישירים והעיקריים מעצם קיומה של תופעה זו.

צבר החובות שלא נפרע, מעמיד בסכנת קיום אמיתית את המשך הפעלתו של החברה כעסק חי. בעל העסק, שנקלע שלא בטובתו למלכודת החובות שלא נפרעו, חייב לאתר את החייבים שנעלמו.

ביקורים חוזרים ונשנים בכתובת המגורים או העסק של החייב, מלמדים את בעל העסק, שאיציק החייב כבר לא גר כאן יותר. שיחת בירור במודיעין 144 של "בזק", מאשרת למגינת לבו, שאין טלפון על שמו של איציק החייב. הטלפון הסלולרי מנותק. מה עושים? האם מוותרים על החוב ורואים בו חוב אבוד? איך ניתן לבצע איתור מדוייק? מהי כתובת מגוריו של איציק?

מה עושים בשלב זה, כיצד ניתן לבצע איתור כתובת מדוייקת?

בכל פנייה לאיתור כתובת מגורים נדרש לנו מספר הזהות של הנבדק.

כל החקירות לאיתור כתובתו העדכנית של הנבדק תתבצענה על בסיס אותו מספר זהות וזאת לאור העובדה הידועה שנכסים, חשבונות, הודעות מנותני שירותים ומשרדי ממשלה ועוד, נרשמים ומזוהים לפי מספרו של הנבדק. 

אם מדובר באזרח נורמטיבי שמדווח על שינויי כתובת, שמשלם חובותיו, שאינו נמלט מאימת נושיו, שאינו עבריין ונוכל אך טרם דיווח למשרד הפנים על שינוי כתובת, הסיכויים לאתר את כתובת מגוריו העדכנית, גבוהים יותר.

בעיקרון, ניתן לאתר כתובתו של כל נבדק, גם אם מדובר בנבדק חמקמק. על הלקוח להחליט אם שווה לו להשקיע כספים רבים באיתור הנבדק לנוכח גודל החוב שהוא מבקש לתבוע או לכל מסירה משפטית אחרת. שיקולי עלות תועלת כוחם יפה גם במקרה זה. במידה והחליט שכן, אנו יודעים לבצע חקירות בכיסוי במעגלים המשפחתיים והחוגים החברתיים העוטפים את הנבדק ומתוכם ניתן לדלות את המידע הנחוץ והמבוקש.

לעיתים אנו מתבקשים לבצע איתור כתובת לפי שם פרטי ומשפחה וללא מספר זהות. במרבית הפניות מסוג זה, אנו נאלצים לדחות את הבקשה כדי לא לגרום לטעות אפשרית בזיהוי וגרימת תסכול ומבוכה ללקוח.

במקרים חריגים, כאשר שם המשפחה והפרטי הינם ייחודיים ובודדים ויש בידי הלקוח פרטים נוספים אודות תאריך לידה מדויק, שמות ההורים והילדים, אזי אנו יודעים לאתר את מספר הזהות לצורך המשך החקירות בדרך האלימינציה.

איתורים של כתובות מגורים, עשויים להתגלות כמשימה לא פשוטה בכלל. אנו לא מרימים ידיים. אנו עושים כל מאמץ אפשרי לספק את המידע הנדרש. במקרים חריגים ביותר ומסיבות שלא תלויות בנו, לא מצליחים לאתר כתובת מגורים.

ניתן לאתר כתובת מגורים לפי בדיקה בכיסוי של בעלות על מספר טלפון קווי או סלולארי.  במידה והטלפון הסלולארי רשום על שם הנבדק אז נקבל את מספר הזהות, שם פרטי ומשפחה וכתובת מגורים כפי שנמסרה לחברת הטלפונים. יש לקחת בחשבון שהכתובת המדווחת לעיתים אינה עדכנית כי לקוחות מעדיפים לקבל את החשבונית בדואר האלקטרוני. במקרה זה, כדאי לבצע חקירת שטח על סמך תעודת הזהות שיש בידנו כמפורט לעיל.

אופציה נוספת לאיתור מספר זהות וכתובת מגורים הינה באמצעות מספר רישוי של רכב שלפי המידע הנמסר הינו בבעלות הנבדק. מתוך הנחה שבעל הרכב יקבל את ההזמנה לרישוי שנתי או לחידוש רשיון נהיגה, יש באפשרותינו לבצע חקירה בכיסוי על סמך מספר הזהות של בעל הרכב ולאתר את כתובת מגוריו.

אל תוותרו. התקשרו למשרד החקירות של יניר לוין 03-5446363

אנו מבטיחים לעשות כל שניתן לאיתור את הכתובת המבוקשת.

לאחר האיתור יוגש ללקוח דוח מפורט ויוצע לו לבצע את המסירה באמצעות משרדנו.

משרדנו מתמחה בביצוע מסירות משפטיות לפי הכללים הנדרשים. לאחר ביצוע המסירה יקבל הלקוח אישור מסירה חתום על ידי הנבדק או מי מבני משפחתו הבוגר שנכח במועד המסירה, המוסר יחתום על תצהיר בפני עורך דין שם יפרט את מועד ביצוע המסירה.

במקרה והנבדק לא ימצא בכתובת מגוריו במשך 3 ביקורים שונים, המסירה תודבק על דלת דירתו וכל ההליך יתועד במסגרת דוח פעילות של המוסר שיגובה בתצהיר חתום בפני עורך דין.

                                משרד חקירות פרטיות יניר לוין - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
איתור כתובת לפי מספר טלפון סלולרי או אחר - רוצים לאתר פרטים אישיים או כתובת בלבד באמצעות מספר טלפון? פנו אלינו...
איתור כתובת או מסירה משפטית - שאלות ותשובות - שאלות נפוצות בנושא איתור כתובות, איתור חייבים, מסירות משפטיות, אזהרות הוצאה לפועל ועוד. חוקרים פרטיים עונים לכל שאלה. יש לכם שאלות נוספות? אל תהססו לפנות אלינו.
מחירון - איתור כתובת / מסירה משפטית - איתור כתובת מגורים? איתור אדם שנעלם? איתור מען של חבר ילדות או חברה מהצבא? רוצים לבצע מסירה משפטית? להעביר כתב תביעה או הודעה לצד שלישי? מחירון איתורים ומסירות של משרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור