משרדנו מבצע חקירות פליליות בתחומים נרחבים, כגון חקירות בנושא הונאה, איומים, גניבות בעסק, פריצות, חבלה ברכוש, הטרדות ועוד. איסוף ראיות, צוות חקירות מקצועי ורב נסיון. בדיקות טוהר מידות, בדיקות מהימנות, פוליגרף ומזה"פ.
חקירות פליליות, הונאה, טוהר מידות
x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

חקירות פליליות

Hebrew
תאריך: 20/12/2012 16:59   

משרד חקירות פרטיות אינו מחליף את מקומה של משטרת ישראל בחקירות ארועים פליליים. פעמים רבות נדרשים בלשים ממשרדנו, לערוך חקירות פליליות טרם הגשת תלונה במשטרה או לחילופין, במקום בו אין הדבר הכרחי.

בלש פרטי מבצע את משימתו בשקט ובדיסקרטיות, בלא לעורר הד ציבורי, שעשוי לחבל ולשבש את הליכי החקירה. אנו מעסיקים חוקרים פרטיים בעלי וותק של שנים רבות ונסיון עצום בביצוע חקירות מורכבות לשם איסוף ראיות. חוקרים בכירים במשרדנו שרתו בעברם ביחידות העילית בצה"ל, במשטרה ובאגפי חקירות ממשלתיים.

בנימין שמואלי, מנכ"ל החברה, נכנס בסערה למשרדו. את השבוע האחרון העביר המנכ"ל בפגישות אינטנסיביות בניו יורק עם אנליסטים בכירים, בפניהם הציג את ביצועי החברה לקראת הנפקתה הצפויה בבורסה. את הידיעה ששלח לו קב"ט החברה, הצליח לקרוא רק בטיסה חזרה. הידיעה הרתיחה אותו ולא נתנה לו מנוח. "עובדי התמיכה בחברה מזייפים את שעון הנוכחות". הייתה כותרת הידיעה שנשלחה. "פרטים נוספים תקבל בפגישה אישית". הבטיח הקב"ט.

"תשמע", פתח הקב"ט את הפגישה. "הגיעו אלי ידיעות ממקורות שונים, שמספר עובדים במחלקת התמיכה, לא מחתימים את שעון הנוכחות כמתחייב, עם עזיבתם את המשמרת. העובדים החשודים, עשו ככל הנראה קומבינה עם אחרים, שמחתימים במקומם את הכרטיס שנשאר אצלם, בשעות יותר מאוחרות. כך הם מקבלים במרמה תשלום על שעות נוספות שאותן לא עבדו כלל".

"מה עושים עם זה? הקשה המנכ"ל. " יש שתי אפשרויות", הציע הקב"ט הוותיק. "האחת, להגיש תלונה למשטרה והשנייה, לפנות אל חוקרים פרטיים שאני מכיר וסומך עליהם שיבצעו עבורנו חקירות פרטיות ודיסקרטיות, שיאששו או יפריכו את החשדות המיוחסים". המנכ"ל והקב"ט שקלו את כל האפשרויות וההשלכות העולות ממימוש כל אחת מהחלופות. התלבטות לא פשוטה.

אדוני המנכ"ל!

שמע לעצתנו. יש לנו ניסיון עשיר כחוקרים פרטיים, בביצוע חקירות מקצועיות ואמינות בתחום הזיוף, הגניבה ממעביד, ובכל הקשור לטוהר המידות. תלונה למשטרה, לא תועיל ולא תקדם את החקירה הנדרשת לביצוע מידי. המשטרה לא פנויה ולא מתלהבת לטפל בסוג כזה של תלונות. זה לא בסדר העדיפות שלה.

מלבד זאת, להכניס את המשטרה לחברה, לצורך חקירה, בסמוך למועד ההנפקה המתוכננת, עשוי לפגוע במוניטין של החברה. התקשר עוד היום אלינו ואנו נחשוף בפניך את העובדים שקשרו קשר לזייף את שעון הנוכחות, כדי לקבל שעות נוספות במרמה מקופת החברה.

מנהל אגף החקירות בחברתנו, הקים בזמנו את מחלקת החקירות של הרשות להגבלים עיסקיים והנו חוקר פרטי ואיש מקצוע מן המעלה הראשונה.

משרד חקירות יניר לוין,  מעסיק חוקרים פרטיים בעלי ניסיון רב בביצוע חקירות פליליות מורכבות, ביחידות העילית של שרותי הבטחון השונים.

אנו עורכים חקירות רקע ובדיקות אודות עברם של הנחקרים, עבור משרדי עורכי דין מובילים בתחום הפלילי. ממצאי חקירות פרטיות שערכנו מסייעים, לא אחת, בטיפול בתביעות שהוגשו ובהתמודדות מולן. אנו עורכים חקירות מהימנות מיוחדות, בשילוב בדיקות פוליגרף, בכדי להעריך את אופיים של מועמדים לעבודה רגישה.

הנכם מוזמנים לפנות אלינו באופן אישי או להעלות שאלות בפורום חקירות העוסק בנושא חקירות פליליות, הונאות, ניסיונות עוקץ, בדיקות מהימנות, חקירות גניבה או מעילה ועוד. חוקרים פרטיים מנוסים ישיבו על כל שאלה בהקדם האפשרי.

משרד חקירות פרטיות  יניר לוין  - יעוץ ומודיעין מבטיח לכם חקירות ומודיעין ברמה אחרת!

קיראו מידע ומאמרים נוספים באתר
אלימות נגד בני גיל הזהב - בתקופה האחרונה אנו עדים למספר לא מבוטל של מקרים, בהם מדווח כי עובדים זרים סיעודיים, פוגעים פיזית בקשישים, בהם הם מטפלים. מה ניתן לעשות בנושא?
עוקץ היהלום - סיפור עוקץ היהלום, כפי שנתגלה בתחילת שנות התשעים של המאה שעברה, לאחר חקירה של היחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרה. כותב המאמר שימש כראש צוות החקירה באותם ימים.
עבירות מחשב - גניבה ממעביד - חקירות פליליות שהתנהלו בראשית שנות התשעים של המאה שעברה, כנגד אדם שהוציא ממעבידו כספים במרמה. המדובר באדם שניצל את גישתו למחשבי החברה במטרה לבצע עבירות חמורות, בגינן נידון למאסר בפועל.
עורך דין או יחצ"ן - עו"ד או יחסי ציבור - כל אחד מאיתנו נזקק לשירותיו של עורך דין, בשלב כזה או אחר. האם נבחר באותו עורך דין שהופיע אתמול במהדורת החדשות בטלויזיה, או אולי נבחר עורך דין המוכר כמומחה בתחום פלילי, אך אינו עוסק ביחסי ציבור ותקשורת.
ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור