x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

מלא/י פרטים ליצירת קשר:
חייגו אלינו: 03-5446363

Hebrew
הונאות נגד קשישים - לדעת יותר על התופעה המציקה לכולנו, של הונאות המכוונות כנגד קשישים, והדרכים להלחם ולצמצם את היקף התופעה בישראל...
אם אין הוצאה לפועל יש שוק אפור! - משרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין. תחקיר בנושא: אם אין הוצאה לפועל יש שוק אפור
איתור קרקעות של נספי שואה ויורשיהם בישראל - במדינת ישראל חיים אזרחים רבים, שבבעלותם נכסי מקרקעין - נדל"ן, במקומות שונים בארץ ואף אחד אינו יודע על קיומם. משרד החקירות של יניר לוין פועל לאיתור והשבת נדל"ן לבעליו המקוריים.
חיפוש מידע באינטרנט - איסוף מידע מקדים לחקירה - כל חקירה איכותית מתחילה באיסוף מידע מקדים אודות האובייקט. רשת האינטרנט מספקת שלל כלים לאיסוף מידע אישי וכלכלי, ואם יודעים איך ומה לחפש, ניתן להשיג מידע מעניין ורלוונטי...
הוצאת דיבה - איסור לשון הרע וחקר האמת - נפגעי לשון הרע יכולים להיות אדם פרטי, או תאגיד כלשהו, אשר זהותם ברורה לאדם הסביר מתוך הפרסום. כך לדוגמא, אם מדובר בפרסום תמונתו של אדם, יהיה עליו להוכיח כי ניתן לזהות אותו בתמונה. אם מדובר בפרסום אודות גוף מסחרי כלשהו, יצטרכו העומדים בראשו להוכיח כי ברור מתוך הפרסום – באיזה גוף מדובר.
עורכי דין מומלצים - משרד החקירות של יניר לוין עובד בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים, בתחומי משפט שונים ומכל רחבי הארץ. אנו ממליצים ומפרסמים משרדי עורכי דין מובילים, בכדי שהגולשים באתר יוכלו לקבל שרות משפטי ברמה גבוהה.
יעוץ משפטי אישי מעורך דין מנוסה בכל עניין ובכל עת! - אם אתם עומדים בפני התמודדות בבית משפט או בפני החלטה שלפניה יש להתחשב בצדדים משפטיים, עליכם לקבל יעוץ משפטי של עו"ד איכותי ומנוסה. רוצה לדעת איך ניתן למצוא עורך דין מתאים?
בגידה - מה עושים? - מדי שבוע מגיעים אל משרדנו נשים וגברים, החושדים כי בן או בת הזוג מנהל רומן חשאי. ניתן לאפיין את הפונים (נשים או גברים), בכך שהגיעו אל משרד חקירות, על פי רוב, כמה חודשים אחרי שהתעורר החשד לקיומה של בגידה לראשונה ולאחר התלבטות לא קלה.
מומחה אבטחת מידע לשירותך! - מומחה אבטחת מידע יבדוק ויחשוף כל חדירה למחשב שלך, באמצעות רוגלה או סוס טרויאני. אבטחת רשת מחשבים באמצעות תוכנה יעודית...
יורשים פיקטיביים - משרדנו מבצע חקירות לאיתור יורשים חוקיים. לפני מספר שנים הגיש אדם, יוצא חבר העמים, בקשה לשחרור עזבון של אשה ערירית שנפטרה. חקירות שערכנו חשפו את אילן היוחסין האמיתי.
בגידות - אנו נתקלים מדי יום בסיפורים כאלה ואחרים אודות מקרים של בגידות בין בני זוג. מה ניתן לעשות בעת שעולה חשד לקיומן של בגידות? איך ניתן לדעת אם בת או בן הזוג בוגדים ומסתירים מידע? חקירות פרטיות מקצועיות יתנו לכם מענה.
בדיקות פוליגרף - מכונת אמת - הסבר אודות מכון פוליגרף וכיצד פועל מכשיר פוליגרף. כיצד מתבצעת בדיקת פוליגרף, מה ומתי בודקים באמצעות פוליגרף? באילו מקרים אנו מבצעים בדיקות פוליגרף ומיהם לקוחותינו?
משרדי חקירות בישראל - הסבר אודות מהותו של משרד חקירות פרטיות. כיצד ידע האזרח הפשוט להבדיל בין משרד חקירות פרטיות אחד למשנהו? כיצד ידע לבחור משרד חקירות פרטיות שיתאים לביצוע חקירות בנושא מסויים?
הכרה עם בלש פרטי - הכרה עם בלש פרטי, כיצד פועל בלש פרטי ומהו בעצם ההבדל בין בלש וחוקר פרטי. מהו תפקידו של בלש פרטי הפועל במסגרת משרד חקירות פרטיות. כיצד לבחור בלש פרטי?
מודיעין תחרותי בחברות תקשורת - חברות תקשורת בארץ ובעולם עושות שימוש תדיר במודיעין תחרותי. מהי חשיבות הקמת מערך מודיעין עסקי בחברה. כיצד פועלת יחידת מודיעין עסקי וכיצד אוספים מידע עסקי. איסוף מידע עסקי באופן תדיר מצריך פיקוח וידע מקצועי נרחב.
חוקרים פרטיים מספרים - חוקרים פרטיים ממשרד חקירות יניר לוין - יעוץ ומודיעין ערכו חקירות לאימות תביעה שהוגשה. ממצאי החקירות שערכנו הביאו לחשיפת ניסיון הונאה. חקירות מקיפות נערכו בישראל ובארצות הברית, על ידי חוקרים פרטיים מנוסים. כל השמות שונו בכדי למנוע את זיהוי המעורבים ובכדי לשמור על דיסקרטיות.
איך ''מלבינים'' את הזכיות של מפעל הפיס - כותב המאמר נתקל במהלך חקירות שערך, בתופעה של הלבנת כספים, שהתקבלו בעקבות זכיה בהגרלות מפעל הפיס. המאמר מתאר כיצד התבצעה הלבנת הכספים בעבר. מאז כתיבת המאמר חוקקו חוקים חדשים, בכדי למנוע את התופעה.
חוק חוקרים פרטיים - נוסח חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה, כפי שנקבע על ידי המחוקק.
אנאלייזר בישראל - חוקר מול האקר - כותב המאמר, חוקר פרטי בהווה וחוקר משטרה בכיר בעברו, כתב בזמנו (לפני כמה שנים) את חוות דעתו על אחד ההאקרים הראשונים שנתפסו במדינה.
מודיעין עסקי - בשביל מה? - מתי בעצם עולה הצורך באיסוף מודיעין עסקי? כיצד יודעים לזהות את הצורך באיסוף מודיעין עסקי וכיצד משתמשים במידע עסקי שנאסף? יש להתאים את התפיסות של מנהלי החברה לזמנים המשתנים. מודיעין עסקי הכרחי לניהול מצליח ופורה.
חוקר פרטי במקום גלעד ועומרי שרון - ביקורת על התנהלותם של גלעד ועומרי שרון, בעת חקירות משטרה בעניינם. המאמר מביא את זוית הראיה של כותבו, מנהל משרד חקירות פרטיות בהווה וחוקר בכיר במשטרת ישראל בעברו.
מודיעין משטרתי ותחקירים עיתונאיים - כיצד פועלות יחידות המשטרה השונות, מבחינת מידע מודיעיני. מתי מתחילות חקירות בעניין מסויים ומהו הקשר בין תחקירים עיתונאיים לבין חקירות משטרה. חוות דעתו של חוקר בכיר לשעבר ומנהל משרד חקירות בהווה.
חוקרים פרטיים בודקים נתמכי עמותות - חוקרים פרטיים יכולים לסייע בבדיקת השימוש שנעשה בכספי תרומות המועברות לעמותות שונות. כספים אלו מועברים על ידי קהילות יהודיות ברחבי העולם ולעיתים, נעשה בכספים שימוש החורג לחלוטין מהמטרות שהוצגו, בעת הקמת העמותה.
חוקר פרטי - על ענבל גבריאלי - מחשבותיו של חוקר פרטי אודות התנהלות החקירה כנגד משפחת גבריאלי, בתקופה שענבל גבריאלי היתה חברת כנסת ובחרה להשתמש בזכויותיה החוקיות, כנגד חיפוש בבית משפחתה. היכן עוברים הגבולות בין הון ושילטון ?
הוזמנת לחקירה ? מה מצפה לך וכיצד תנהג - כיצד עליך לנהוג לאחר שזומנת לחקירה, בתחנת משטרה או משרד חקירות פרטיות. כיצד צריך לנהוג החשוד בעת חקירה בכל נושא. מהם זכויות החשוד בעת חקירה וכיצד עליו להשתמש בזכויותיו בתבונה. המאמר מסייע להבין טוב יותר את התנהלותם של חוקרים בעת חקירות, בעניינים שונים.